Hakkında
World Trade Center Ankara

Ankara Dünya Ticaret Merkezi – World Trade Center Ankara (WTC Ankara), New York’ta yerleşik kar amacı gütmeyen apolitik bir organizasyon olan Dünya Ticaret Merkezleri Birliği’nin – World Trade Centers Association (WTCA) lisans sahibidir.

WTC Ankara olarak dünyada ve Türkiye’de uluslararası ticareti ve kültürlerarası iletişimi desteklemeyi ve teşvik etmeyi amaçlamaktayız. Küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) küresel ve yerel pazarlara girişlerini kolaylaştırmak için uluslararası standartlarda danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Dünya Ticaret Merkezleri Birliği (WTCA) üyesi olan WTC Ankara, üyelerine küresel ölçekte hizmetlere erişmelerini sağlayan global bir üyelik sunmaktadır.

WTC Ankara, WTCA’nın sahip olduğu prestijli marka altında faaliyet gösteren 91 ülkedeki 324 WTC’den biridir. WTC Ankara’ya üye olan firmalar, WTCA’nın karşılıklılık ilkesi ile birbirine bağlı olan yaklaşık 1.000.000’dan fazla uluslararası işletmenin bağlantılarından yararlanabilmektedir.

Ülkemizin başkentinde bulunan bir WTC olarak, özel–resmi kurumlarla olan ilişkilerimiz vasıtasıyla tüm dünyadaki WTC’lere ve üyelerine Ankara/Türkiye ve çevresindeki bölgede kapsamlı çözümler sunabilen bir ticari merkez olarak hizmet vermekteyiz.

tr_TRTürkçe