Web sitemize hoş geldiniz. Bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz, aşağıda belirtilen şartlar ve koşullara uymayı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu koşullar ve gizlilik politikası, Dünya Ticaret Merkezi Ankara’nın (WTC ANKARA) bu web sitesi aracılığıyla sizinle kurduğu ilişkiyi belirler. Bu koşulların herhangi bir bölümünü veya makalesini kabul etmiyorsanız, lütfen web sitemizi kullanmayınız.

Bu dokümanda “Dünya Ticaret Merkezi Ankara” veya “biz” ifadeleri Eskişehir Yolu 55. km No: 24 Temelli-Sincan / Ankara adresinde yerleşik ve bu web sitesinin sahibi olan WTC ANKARA’yı ifade etmektedir.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir:

  • Bu web sitesinin sayfalarındaki içerik genel bilgi için sağlanmıştır ve önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu web sitesi kullanım tercihini tanımlamak için çerezler kullanmaktadır. Ne WTC ANKARA, ne de herhangi bir üçüncü taraf veya kurum, bu web sitesinde sağlanan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği, güncelliği, uygunluğu veya performansı konusunda garanti veya güvence veremez. Bu web sitesini kullandığınızda, bu web sitesindeki herhangi bir bilgi veya belgenin yanlış veya eksik olabileceğini kabul edersiniz. WTC ANKARA, buradaki eksik veya yanlış bilgiler nedeniyle oluşabilecek hasarlardan sorumlu tutulamaz.
  • Bu web sitesinde bilgi ve materyal kullanmanızdan kaynaklanabilecek herhangi bir risk tamamen sizin sorumluluğunuzdadır ve WTC ANKARA bu zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir ürün, hizmet ve bilginin ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun olup olmadığını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Bu web sitesinde yer alan içeriğin tüm hakları WTC ANKARA’ya aittir. Üçüncü şahısların tasarım, düzenleme, grafik, çizim, resim, fotoğraf, görüntü ve resimleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, bu belgede belirtilen telif hakkı koşullarının izin verdiği durumlar dışında tüm görsel ve yazılı materyallerin kullanılması kesinlikle yasaktır.
  • Bu web sitesinde yer alan ve WTC ANKARA’ya ait olmayan tüm ticari markalar web sitesinde belirtilmiştir.
  • WTC ANKARA, 18 yaşından küçüklerin veya yasal temsilcilerinin izni olmadan engellilerin yaptıkları işlemler nedeniyle oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.
  • Bu sitenin ve içeriğinin yetkisiz kullanımı, zararlara ve ceza davalarına yol açabilir.
  • Bu web sitesi diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanım kolaylığı ve bilgiye erişim için sağlanmıştır. Bu bağlantıların sağlanması, WTC ANKARA’nın bu siteleri tavsiye ettiği veya desteklediği anlamına gelmez. WTC ANKARA bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir.
  • Bu web sitesinin kullanımından doğacak uyuşmazlıkların çözümünde Türk kanunları ve Türk mahkemeleri yetkilidir.
tr_TRTürkçe